Przedział cenowy od do

Brzozowy Zakątek to najnowsza propozycja naszego biura realizowana w Czechówce. Tuż przy granicy z Sieprawiem, w otoczeniu przyrody, powstanie nowoczesne i przyjazne rodzinom zamknięte osiedle mieszkalne. W ramach inwestycji wybudowane zostaną 4 budynki jednorodzinne dwulokalowe – w sumie 8 segmentów mieszkalnych.

Każdy z segmentów będzie miał  pow. użytkową ok. 81,58m2 i zostanie wykończony do stanu deweloperskiego. Poniżej prezentujemy Państwu rzuty kondygnacji. Proste i funkcjonalne układy pomieszczeń sprawią, że ich aranżacja stanie się czystą przyjemnością.

Niepodważalny atut  inwestycji, oprócz atrakcyjnej ceny, stanowić będą ogródki przynależne na wyłączność do każdego z segmentów oraz miejsca postojowe zagwarantowane przez inwestora dla mieszkańców osiedla.

To już kolejna, trzecia inwestycja tego dewelopera w naszym rejonie. Sprzedaż poprzednich jego przedsięwzięć przebiegała w sposób błyskawiczny, a zadowolenie naszych klientów najlepiej świadczy o trafności ich wyboru. W przypadku tej inwestycji także nie ma mowy o kompromisach – Brzozowy Zakątek to najlepsza jakość w najlepszej cenie.

Ceny segmentów będą rozpoczynać się już od 459 000zł.

Szczegółowe informacje na temat inwestycji można uzyskać pod numerem tel. 12 274 30 60 oraz w siedzibie  naszego Biura Nieruchomości – Rynek 28, Myślenice.

Sprawdź lokalizację inwestycji

Wizualizacje