Przedział cenowy od do

Osiedle Królewskie to najnowsza inwestycja realizowana w Myślenicach przy ul. K. Wielkiego, w ramach której inwestor odda do Państwa dyspozycji 29  domów jednorodzinnych – każdy budynek w 16 wariantach układu wnętrz, po 4 na każdą kondygnację.

Do realizacji inwestycji oraz dla komfortu mieszkańców przy budowie zastosowane zostaną nowoczesne technologie i wysokiej jakości materiały budowlane.

Projektując OSIEDLE KRÓLEWSKIE deweloper wykorzystał fakt możliwości hurtowego zakupu materiałów budowlanych i stawiając na wysoką jakość wykonania wynegocjował atrakcyjne oferty dla produktów wysokiej klasy. Pozwoliło nam to zaoferować Państwu wyższy standard w tej samej cenie. Do murowania ścian zamiast pustaków zastosowano najwyższej jakości bloczki z betonu komórkowego H+H Gold. Do pokrycia dachu wybrano dachówkę ceramiczną bawarskiej produkcji Bogen Plano. W Państwa domach znajdą się również wysokiej jakości okna firmy Okno Plus oraz wyjątkowo wygodne wysokoosiowe okna dachowe renomowanej firmy Roto. Drzwi do Twojego domu zapewni firma Parmax.

Prawie każdy z proponowanych przez nas domów posiada indywidualny zamknięty garaż z automatyczna bramą, oraz drugie miejsce postojowe na podjeździe przed nim. Ponadto do Państwa dyspozycji oddane zostaną prywatne ogrody ze świeżym zielonym trawnikiem, w którym bez problemu znajdzie się miejsce na basen, trampolinę lub ulubione rośliny.
Przedłużenie garażu będzie stanowić wiata ogrodowa – idealne rozwiązanie na przechowywanie nie tylko  sprzętu sportowego  ale i tego niezbędnego do utrzymania domu i ogrodu. Domy wyposażone będą również w systemy Smart Home z możliwością ich rozbudowy.
Komunikacja wewnętrzna zapewniona zostanie przez wygodną, bezpieczną i dobrze oświetlona drogę o szer. 6 metrów, na której bez przeszkód będzie można minąć się samochodami.

Dla zwiększenia bezpieczeństwa drogi osiedlowe będą monitorowane, a wjazd na teren osiedla możliwy będzie jedynie dla mieszkańców lub osób przez nich upoważnionych.

Zapraszamy do kontaktu w sprawie szczegółów inwestycji i do rezerwacji!

GALERIA

LOKALIZACJA