Przedział cenowy od do

Już niedługo oddanie inwestycji do użytkowania!

Kupujący nie płaci prowizji ani podatku PCC!

Kameralna inwestycja realizowana w zielonej części Głogoczowa w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. Obejmuje ona swoim zakresem budowę 5 budynków mieszkalnych jednorodzinnych o powierzchni użytkowej wynoszącej w zależności od projektu od 98 m2 do 121 m2. Powierzchnia działek wynosi od 0,0404 ha do 0,0836 ha. Domy budowane z najlepszej jakości materiałów w tradycyjnej technologii. To kolejna propozycja tego inwestora – poprzednie inwestycje takie jak np. Osada Podlas odniosła niepodważalny sukces.

Domy przygotowane pod wykończenie z dostępem do wszystkich mediów – ogrzewanie gazowe, przyłącz do kanalizacji sanitarnej, wodociąg miejski, przyłącz do sieci energetycznej. Wszystkie instalacje rozprowadzone w budynkach. W cenie uwzględniono również zagospodarowanie działki łączni e z ogrodzeniem panelowym i urządzeniem drogi wewnętrznej. Niewątpliwym atutem inwestycji oprócz atrakcyjnej ceny jest jej lokalizacja –  w otoczeniu lasu. Przy wyborze miejsca uzyskano kompromis między bliskością strategicznych w naszym rejonie miast, a możliwością obcowania z naturą.

Budynki realizowane są w oparciu o dwie koncepcje projektowe firmy Archon:

Dom w klematisach

Cena obejmuje dom w stanie deweloperskim i jest zależna od metrażu budynku oraz powierzchni działki, na której został wybudowany. Ceny rozpoczynają się od 419 000zł.

Dom w klementynkach

 

Termin realizacji inwestycji II kwartał 2020r.

Zdjęcia z aktualnego etapu budowy