Przedział cenowy od do

Słoneczne Ogrody to nowa inwestycja składająca się z 2 budynków jednorodzinnych dwulokalowych realizowana w najbardziej malowniczej części Myślenic – na Zarabiu, przy ul. Stromej. Niepodważalny atut inwestycji stanowi jej lokalizacja – z dala od zgiełku miasta,  zapewniająca jednak szybki dojazd do centrum. Prosty i bardzo funkcjonalny układ każdego z mieszkań zapewni wysoki komfort użytkowania.

Lokale mieszkalne w standardzie deweloperskim w cenie 449 000 zł.

 

Budynek A – 2 lokale mieszkalne o pow. użytkowej 92,99 m2  każdy. W części parterowej znajduje się funkcjonalna kuchnia otwarta na salon z jadalnią, wiatrołap i toaleta. Na piętrze znajdują się trzy sypialnie, łazienka i hol. Całość łącza starannie wykonane schody. W ogrodzie, na terenie przynależnym do każdego lokalu mieszkalnego projektowany jest przestronny taras.

Dodatkowo na terenie inwestycji A znajdować się będzie altana z grillem oraz dwa miejsca parkingowe, po jednym dla każdego z lokali.

 

Budynek B – 2 lokale mieszkalne o pow. użytkowej 105,57 m2 każdy. W części parterowej znajduje się garaż z jednym miejscem parkingowym, funkcjonalna kuchnia otwarta na salon, wiatrołap i toaleta. Na piętrze natomiast znajdują się trzy sypialnie, duża łazienka i hol. Całość łączą starannie wykonane schody. Dodatkowo na terenie przynależnym do każdego lokalu mieszkalnego w ogrodzie, projektowany jest przestronny taras, na który można wyjść bezpośrednio z salonu.

 

 

Ukończenie inwestycji planowane na IV kwartał 2019 r.