Przedział cenowy od do

Zacisze, Twoje miejsce na ziemi!

12 dwupoziomowych i nowoczesnych lokali mieszkalnych zlokalizowanych w najbardziej atrakcyjnej dzielnicy Myślenic – na Zarabiu! Projekt tworzony z pasją i przyszłościowym spojrzeniem na architekturę.

Przestrzeń mieszkalna została zamknięta na dwóch kondygnacjach, łącznie ponad 80 m2 powierzchni użytkowej. Istnieje możliwość uzyskania znacznie większej powierzchni całkowitej poprzez aranżację antresoli i poddasza – w ten sposób zyskujemy dodatkowe 40m2 do wykorzystania, łączna pow. całkowita 118m2. Z części dziennej, zlokalizowanej na parterze otrzymujemy dodatkowo dostęp do ogrodu, który pozwoli cieszyć się bezpośrednią bliskością natury. Niewątpliwym atutem inwestycji jest jej lokalizacja – bliskość parku, ścieżek rowerowych, placów zabaw, szkół, jak również doskonała komunikacja z pozostała częścią miasta.  Projekt przygotowany z wyjątkową starannością, dbałością o detale i wysoki standard mieszkania.

Rozkład pomieszczeń na poszczególnych kondygnacjach zapewnia duże możliwości aranżacyjne. Każdy m2 został dogłębnie przeanalizowany pod względem projektowym.

Na powierzchnię mieszkalną składają się 2 sypialnie, 2 łazienki, gabinet, korytarz oraz strefa dzienna (salon z aneksem kuchennym).

Na terenie inwestycji zaprojektowane zostały miejsca parkingowe dla mieszkańców w cenie 20 000zł/miejsce.

Ceny mieszkań zaczynają się już od 6990zł/m2!

Za dodatkową opłatą możliwość wykonania instalacji klimatyzacji w salonie i okablowania pod instalację alarmową.

 

Termin realizacji inwestycji planowany jest na  IV kwartał 2021r.

Zachęcamy do kontaktu w sprawie szczegółów oraz rezerwacji lokali.